Listopadowe starty naszej grupy treningowej

trenerzy biegania i zawodnicy startowali na biegach. Roztrenowanie rozpoczęte

Mimo, że sezon już się kończy, zarówno trenerzy jak i zawodnicy zaliczyli trochę startów w listopadzie. Oczywiście najwięcej osób stanęło na starcie Biegów Niepodległości.

Większość z nas startem w biegach Niepodległości kończyła sezon i zaczynała roztrenowanie. Niektórzy wybrali się z nami na nasz pierwszy obóz biegowy w Szklarskiej Porębie (pierwszy jako trenerów) pod koniec miesiąca. Dzięki temu wyjazdowi powiększyła się też grupa naszych podopiecznych. Zaliczaliśmy dystanse od 5km do półmaratonu.

Miesiąc startami zaczęli trenerzy wygrywając Grand Prix Lęborka w przełajach. Najwięcej, bo aż 4 osoby wystartowały w Biegu Niepodległości w Warszawie. Tam też padły najlepsze wyniki, bo trójka zawodników zrobiła życiówki. Elżbieta Świątek zaliczyła pierwszy biegowy wyścig (wcześniej startowałą tylko w Nordic Walking). Emil wygrał jeden z Biegów Niepodległości na dystansie 6km. Mimo, że większość zaczęła 11 listopada roztrenowanie to niektórzy z powodzeniem startowali w różnego rodzaju zawodach. Piotrek wygrał 10km w Bangkoku podczas wakacji, a Damian wygrał parkrun Pruszków, mimo, że decyzję o tym że jednak będzie się ścigał podjął dopiero po 2km 🙂 Szczegóły poniżej.

Andrzej Liśkiewicz 29:33

Gratulujemy i powoli szykujemy listę startów grudniowych. Jak Wam poszedł listopad po kątem sportowym?